O blogu

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Jeśli podobnie jak ja, zawsze chcesz być kobietą z klasą, dobrze trafiłaś.

To blog o kulturze życia codziennego, dziś popularnie nazywanej lifestylem. Poruszam tu tematy związane z dobrym życiem w duchu savoir-vivre’u czy budowaniem spójnego wizerunku kobiety z klasą, którego elementem jest wygląd oparty w moim przekonaniu o zasady klasycznej elegancji. Cenię sobie piękno, estetykę i świetną jakość.

Jak być kobietą z klasą?

Moja definicja kobiety z klasą może różnić się od Twojej, ale jestem przekonana, że wiele cech będzie się pokrywać. Najważniejsze, że jeśli już zarysujemy wizję kobiety, jaką chcemy być, możemy to po prostu osiągnąć! Bez pośpiechu, spokojnie, świadomie, małymi krokami. Niektórym z nas przyjdzie to łatwiej, innym zajmie więcej czasu. Jednak kluczową kwestią w całym procesie jest zachowanie równowagi: by być kobietą z klasą, nie wystarczy popracować nad samym wyglądem czy dobrymi manierami. Wiele uwagi trzeba poświęcić swoim emocjom i umysłowi. Dlatego też graficznym motywem tej strony (trochę z przymrużeniem oka, bez podtekstów religijnych i ideologicznych) jest mandala. Symbolizuje równowagę tego co na zewnątrz z tym, co wewnątrz oraz harmonię, wyłaniającą się z pozornego chaosu mnóstwa elementów.

Oprócz chęci i samodyscypliny, potrzebna jest wiedza i właśnie z tej potrzeby zrodził się pomysł na Miej klasę.pl.

Rozgość się!

Serdeczności

Ola


Wszystkie treści na blogu są mojego autorstwa. Kopiowanie w całości lub ich fragmentów bez zgody jest zabronione.

Wpisy ilustruję zdjęciami zrobionymi samodzielnie (opatrzonymi podpisem miejklase.pl) oraz zdjęciami innych twórców (podaję źródło). Jedynie fotografie wykorzystywane na mocy licencji CC0, zgodnie z zasadami zamieszczam bez wskazania autora i źródła.